MATEMATYKA - szybkie rozwiązyw. zadań online KAŻDY zakres- całki, etc

10,00 zł

inne


zadania Piotrków Trybunalski, matematyka Piotrków Trybunalski, całki Piotrków Trybunalski, studia Piotrków Trybunalski, liceum Piotrków Trybunalski

Próbujesz rozwiązać zadanie z matematyki, a nie wiesz jak zacząć i po raz kolejny bijesz głową w mur z wściekłości i bezradności? Spokojnie, to nie jest wiedza tajemna- to da się wszystko ogarnąć:)

Jak? pokażę ci krok po kroku

Pomogę przy pracy domowej, w przygotowaniu do egzaminu, kolokwium!
Prowadzę też konsultacje (korepetycje) online!

Jestem absolwentka wydziału Matematyki Uniwersytetu Warszawskiego i mam duże doświadczenie w przedstawianiu/tłumaczeniu skomplikowanych problemów matematycznych w możliwie prosty sposób.

Rozwiązuję zadania z matematyki (każdy poziom) przejrzyście pokazując przejścia, rozsupłując zagadkę w sposób przystępny.
Przez "każdy poziom" rozumiem zakres szkoły średniej i studiów.
W tym macierze, algebra liniowa, całki, pochodne, równania różniczkowe, matematyka dyskretna i teoria grafów, teoria grup, analiza zespolona, kwaterniony, rachunek prawdopodobieństwa.

Zwłaszcza jeśli idzie o ten ostatni potrafię w przejrzysty sposób pokazać o co chodzi:)

Jeśli masz zadanie wyślij mi je (mms, email, via olx) - wycenię. Po dokonaniu płatności, praktycznie od ręki wysyłam rozwiązanie.
Od 10 zł za zadanie!

Pozdrawiam, Anna

MATEMATYKA Piotrków Trybunalski, szybkie Piotrków Trybunalski, rozwiązyw. Piotrków Trybunalski, zadań Piotrków Trybunalski, online Piotrków Trybunalski, KAŻDY Piotrków Trybunalski, zakres- Piotrków Trybunalski, całki, Piotrków Trybunalski


Ważne do: 2023.12.08, wyświetleń: 332

nr ogłoszenia: 17387